2
Przystanek:
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
07:15
T
07:35
Z
Soboty
05:24
T
06:55
T
08:55
T
09:55
T
10:55
T
11:55
T
13:25
L
14:55
T
16:25
L
17:25
L
18:55
T
Niedziele handlowe
05:24
T
06:55
T
08:55
T
09:55
T
10:55
T
11:55
T
13:25
L
14:55
T
16:25
L
17:25
L
18:55
T
Niedziele niehandlowe i święta
05:24
06:55
08:55
09:55
10:55
11:55
13:25
L
14:55
16:25
L
17:25
L
18:55
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH