2
Przystanek:
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
03:58
04:54
T
06:01
T
06:44
T
07:24
T
07:44
Z
08:24
T
08:54
T
09:24
T
11:24
T
13:34
T
14:44
15:04
T
15:34
T
16:04
16:44
17:24
T
18:41
T
19:29
20:19
T
22:14
22:42
23:27
00:27
Soboty
03:58
04:54
05:32
T
06:40
07:02
T
08:02
T
09:02
T
10:02
T
10:32
L
11:02
T
11:32
L
12:02
T
12:32
L
13:02
T
13:32
L
14:02
T
14:40
L
15:02
T
15:32
L
16:02
T
16:32
L
17:02
T
17:32
L
18:02
T
18:40
L
19:02
T
19:32
L
20:32
L
21:17
T
22:39
23:27
00:27
Niedziele handlowe
03:58
04:54
05:32
T
06:40
07:02
T
08:02
T
09:02
T
10:02
T
10:32
L
11:02
T
11:32
L
12:02
T
12:32
L
13:02
T
13:32
L
14:02
T
14:40
L
15:02
T
15:32
L
16:02
T
16:32
L
17:02
T
17:32
L
18:02
T
18:40
L
19:02
T
19:32
L
20:32
L
21:17
T
22:39
23:27
00:27
Niedziele niehandlowe i święta
03:58
04:54
05:32
06:40
07:02
08:02
09:02
10:02
10:32
L
11:02
11:32
L
12:02
12:32
L
13:02
13:32
L
14:02
14:40
L
15:02
15:32
L
16:02
16:32
L
17:02
17:32
L
18:02
18:40
L
19:02
19:32
L
20:32
L
21:17
22:39
23:27
00:27
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH