2
Przystanek:
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:13
05:09
T
06:17
T
07:01
T
07:41
T
08:01
Z
08:41
T
09:11
T
09:41
T
11:41
T
13:51
T
15:01
15:21
T
15:51
T
16:21
17:01
17:40
T
18:57
T
19:45
20:35
T
22:30
22:56
23:41
00:41
Soboty
04:13
05:09
05:48
T
06:55
07:17
T
08:17
T
09:17
T
10:17
T
10:47
L
11:17
T
11:47
L
12:17
T
12:47
L
13:17
T
13:47
L
14:17
T
14:55
L
15:17
T
15:47
L
16:17
T
16:47
L
17:17
T
17:47
L
18:17
T
18:54
L
19:16
T
19:46
L
20:46
L
21:31
T
22:52
23:40
00:40
Niedziele handlowe
04:13
05:09
05:48
T
06:55
07:17
T
08:17
T
09:17
T
10:17
T
10:47
L
11:17
T
11:47
L
12:17
T
12:47
L
13:17
T
13:47
L
14:17
T
14:55
L
15:17
T
15:47
L
16:17
T
16:47
L
17:17
T
17:47
L
18:17
T
18:54
L
19:16
T
19:46
L
20:46
L
21:31
T
22:52
23:40
00:40
Niedziele niehandlowe i święta
04:13
05:09
05:48
06:55
07:17
08:17
09:17
10:17
10:47
L
11:17
11:47
L
12:17
12:47
L
13:17
13:47
L
14:17
14:55
L
15:17
15:47
L
16:17
16:47
L
17:17
17:47
L
18:17
18:54
L
19:16
19:46
L
20:46
L
21:31
22:52
23:40
00:40
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH