2
Przystanek:
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:15
05:11
T
06:19
T
07:03
T
07:43
T
08:03
Z
08:43
T
09:13
T
09:43
T
11:43
T
13:53
T
15:03
15:23
T
15:53
T
16:23
17:03
17:42
T
18:59
T
19:47
20:37
T
22:31
22:58
23:43
00:43
Soboty
04:15
05:11
05:50
T
06:57
07:19
T
08:19
T
09:19
T
10:19
T
10:49
L
11:19
T
11:49
L
12:19
T
12:49
L
13:19
T
13:49
L
14:19
T
14:57
L
15:19
T
15:49
L
16:19
T
16:49
L
17:19
T
17:49
L
18:19
T
18:56
L
19:18
T
19:48
L
20:48
L
21:33
T
22:54
23:42
00:42
Niedziele handlowe
04:15
05:11
05:50
T
06:57
07:19
T
08:19
T
09:19
T
10:19
T
10:49
L
11:19
T
11:49
L
12:19
T
12:49
L
13:19
T
13:49
L
14:19
T
14:57
L
15:19
T
15:49
L
16:19
T
16:49
L
17:19
T
17:49
L
18:19
T
18:56
L
19:18
T
19:48
L
20:48
L
21:33
T
22:54
23:42
00:42
Niedziele niehandlowe i święta
04:15
05:11
05:50
06:57
07:19
08:19
09:19
10:19
10:49
L
11:19
11:49
L
12:19
12:49
L
13:19
13:49
L
14:19
14:57
L
15:19
15:49
L
16:19
16:49
L
17:19
17:49
L
18:19
18:56
L
19:18
19:48
L
20:48
L
21:33
22:54
23:42
00:42
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH