2
Przystanek:
384
ZCP - PERON 3
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:16
05:12
T
06:22
T
07:06
T
07:46
T
08:06
Z
08:46
T
09:16
T
09:46
T
11:46
T
13:56
T
15:06
15:26
T
15:56
T
16:26
17:06
17:43
T
19:00
T
19:48
20:38
T
22:31
22:59
23:44
00:44
Soboty
04:16
05:12
05:51
T
06:58
07:20
T
08:20
T
09:20
T
10:20
T
10:50
L
11:20
T
11:50
L
12:20
T
12:50
L
13:20
T
13:50
L
14:20
T
14:58
L
15:20
T
15:50
L
16:20
T
16:50
L
17:20
T
17:50
L
18:20
T
18:57
L
19:19
T
19:49
L
20:49
L
21:34
T
22:55
23:43
00:43
Niedziele handlowe
04:16
05:12
05:51
T
06:58
07:20
T
08:20
T
09:20
T
10:20
T
10:50
L
11:20
T
11:50
L
12:20
T
12:50
L
13:20
T
13:50
L
14:20
T
14:58
L
15:20
T
15:50
L
16:20
T
16:50
L
17:20
T
17:50
L
18:20
T
18:57
L
19:19
T
19:49
L
20:49
L
21:34
T
22:55
23:43
00:43
Niedziele niehandlowe i święta
04:16
05:12
05:51
06:58
07:20
08:20
09:20
10:20
10:50
L
11:20
11:50
L
12:20
12:50
L
13:20
13:50
L
14:20
14:58
L
15:20
15:50
L
16:20
16:50
L
17:20
17:50
L
18:20
18:57
L
19:19
19:49
L
20:49
L
21:34
22:55
23:43
00:43
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH