2
Przystanek:
92
SZCZECIŃSKA - DKK
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
03:11
RT
04:07
RT
04:37
RT
05:04
RT
05:38
RT
06:03
RT
06:42
RT
07:07
ART
07:32
RT
08:08
ART
10:08
T
12:08
RT
12:58
RT
13:38
ART
14:18
RT
14:48
RT
15:28
RT
16:03
RT
16:28
RT
17:08
ART
18:08
RT
19:23
RT
21:02
RT
21:38
RT
22:38
RT
23:38
RT
Soboty
03:11
RT
04:07
RT
04:29
RT
05:10
06:20
FG
07:10
08:10
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:36
14:10
14:25
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
20:10
21:10
22:40
23:40
Niedziele handlowe
03:11
RT
04:07
RT
04:29
RT
05:10
06:20
07:10
08:10
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:36
14:10
14:25
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
20:10
21:10
22:40
23:40
Niedziele niehandlowe i święta
03:11
RT
04:07
RT
04:29
RT
05:10
06:20
07:10
08:10
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:36
14:10
14:25
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
20:10
21:10
22:40
23:40
Objaśnienia:
A
− kurs przez: METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
F
− kurs przez: STALOWA - FABRYKA
G
− kurs przez: METALOWA 08 - FABRYKA >> ŚNIADECKIEGO 01
R
− kurs z pominięciem: TRAUGUTTA
T
− kurs do: TAŃSKIEGO K