2
Przystanek:
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
03:20
RT
04:16
RT
04:46
RT
05:13
RT
05:47
RT
06:13
RT
06:53
RT
07:18
ART
07:43
RT
08:18
ART
10:18
T
12:18
RT
13:08
RT
13:48
ART
14:28
RT
14:58
RT
15:38
RT
16:13
RT
16:38
RT
17:18
ART
18:18
RT
19:34
RT
21:13
RT
21:47
RT
22:47
RT
23:47
RT
Soboty
03:20
RT
04:16
RT
04:38
RT
05:19
06:29
FG
07:19
08:19
09:19
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:46
14:20
14:35
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:19
18:49
19:19
20:19
21:19
22:49
23:49
Niedziele handlowe
03:20
RT
04:16
RT
04:38
RT
05:19
06:29
07:19
08:19
09:19
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:46
14:20
14:35
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:19
18:49
19:19
20:19
21:19
22:49
23:49
Niedziele niehandlowe i święta
03:20
RT
04:16
RT
04:38
RT
05:19
06:29
07:19
08:19
09:19
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
13:46
14:20
14:35
15:20
15:50
16:20
16:50
17:20
17:50
18:19
18:49
19:19
20:19
21:19
22:49
23:49
Objaśnienia:
A
− kurs przez: METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
F
− kurs przez: STALOWA - FABRYKA
G
− kurs przez: METALOWA 08 - FABRYKA >> ŚNIADECKIEGO 01
R
− kurs z pominięciem: TRAUGUTTA
T
− kurs do: TAŃSKIEGO K