2
Przystanek:
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
04:02
P
04:58
T
06:05
T
06:48
T
07:28
T
07:48
EP
08:28
T
08:58
T
09:28
T
11:28
T
13:38
T
14:48
P
15:08
T
15:38
T
16:08
P
16:48
P
17:28
T
18:45
T
19:33
P
20:23
T
22:18
P
22:46
P
23:31
P
00:31
P
Soboty
04:02
P
04:58
P
05:22
C
06:44
P
07:16
T
08:06
T
09:06
T
10:06
T
10:36
11:06
T
11:36
12:06
T
12:36
13:06
T
13:36
14:06
T
14:44
15:06
T
15:36
16:06
T
16:36
17:06
T
17:36
18:06
T
18:44
19:06
T
19:36
20:36
21:21
T
22:43
P
23:31
P
00:31
P
Niedziele handlowe
04:02
P
04:58
P
05:22
T
06:44
P
07:16
T
08:06
T
09:06
T
10:06
T
10:36
11:06
T
11:36
12:06
T
12:36
13:06
T
13:36
14:06
T
14:44
15:06
T
15:36
16:06
T
16:36
17:06
T
17:36
18:06
T
18:44
19:06
T
19:36
20:36
21:21
T
22:43
P
23:31
P
00:31
P
Niedziele niehandlowe i święta
04:02
P
04:58
P
05:22
P
06:44
P
07:16
P
08:06
P
09:06
P
10:06
P
10:36
11:06
P
11:36
12:06
P
12:36
13:06
P
13:36
14:06
P
14:44
15:06
P
15:36
16:06
P
16:36
17:06
P
17:36
18:06
P
18:44
19:06
P
19:36
20:36
21:21
P
22:43
P
23:31
P
00:31
P
Objaśnienia:
C
− kurs do: CIEPLNA 02
E
− KURSUJE W DNI NAUKI W SZKOŁACH
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs do: TESCO - sklep K