2
Przystanek:
58
STASZICA
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
04:04
P
05:00
T
06:08
T
06:51
T
07:31
T
07:51
EP
08:31
T
09:01
T
09:31
T
11:31
T
13:41
T
14:51
P
15:11
T
15:41
T
16:11
P
16:51
P
17:31
T
18:48
T
19:36
P
20:26
T
22:21
P
22:49
P
23:34
P
00:34
P
Soboty
04:04
P
05:00
P
05:25
C
06:47
P
07:19
T
08:09
T
09:09
T
10:09
T
10:39
11:09
T
11:39
12:09
T
12:39
13:09
T
13:39
14:09
T
14:47
15:09
T
15:39
16:09
T
16:39
17:09
T
17:39
18:09
T
18:46
19:08
T
19:38
20:38
21:23
T
22:45
P
23:33
P
00:33
P
Niedziele handlowe
04:04
P
05:00
P
05:25
T
06:47
P
07:19
T
08:09
T
09:09
T
10:09
T
10:39
11:09
T
11:39
12:09
T
12:39
13:09
T
13:39
14:09
T
14:47
15:09
T
15:39
16:09
T
16:39
17:09
T
17:39
18:09
T
18:46
19:08
T
19:38
20:38
21:23
T
22:45
P
23:33
P
00:33
P
Niedziele niehandlowe i święta
04:04
P
05:00
P
05:25
P
06:47
P
07:19
P
08:09
P
09:09
P
10:09
P
10:39
11:09
P
11:39
12:09
P
12:39
13:09
P
13:39
14:09
P
14:47
15:09
P
15:39
16:09
P
16:39
17:09
P
17:39
18:09
P
18:46
19:08
P
19:38
20:38
21:23
P
22:45
P
23:33
P
00:33
P
Objaśnienia:
C
− kurs do: CIEPLNA 02
E
− KURSUJE W DNI NAUKI W SZKOŁACH
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs do: TESCO - sklep K