2
Przystanek:
279
PORTOWA NŻ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
04:08
P
05:04
T
06:13
T
06:57
T
07:37
T
07:57
EP
08:37
T
09:07
T
09:37
T
11:37
T
13:47
T
14:57
P
15:17
T
15:47
T
16:17
P
16:57
P
17:36
T
18:53
T
19:41
P
20:31
T
22:26
P
22:53
P
23:38
P
00:38
P
Soboty
04:09
P
05:05
P
05:30
C
06:51
P
07:23
T
08:13
T
09:13
T
10:13
T
10:43
11:13
T
11:43
12:13
T
12:43
13:13
T
13:43
14:13
T
14:51
15:13
T
15:43
16:13
T
16:43
17:13
T
17:43
18:13
T
18:50
19:12
T
19:42
20:42
21:27
T
22:48
P
23:36
P
00:36
P
Niedziele handlowe
04:09
P
05:05
P
05:30
T
06:51
P
07:23
T
08:13
T
09:13
T
10:13
T
10:43
11:13
T
11:43
12:13
T
12:43
13:13
T
13:43
14:13
T
14:51
15:13
T
15:43
16:13
T
16:43
17:13
T
17:43
18:13
T
18:50
19:12
T
19:42
20:42
21:27
T
22:48
P
23:36
P
00:36
P
Niedziele niehandlowe i święta
04:09
P
05:05
P
05:30
P
06:51
P
07:23
P
08:13
P
09:13
P
10:13
P
10:43
11:13
P
11:43
12:13
P
12:43
13:13
P
13:43
14:13
P
14:51
15:13
P
15:43
16:13
P
16:43
17:13
P
17:43
18:13
P
18:50
19:12
P
19:42
20:42
21:27
P
22:48
P
23:36
P
00:36
P
Objaśnienia:
C
− kurs do: CIEPLNA 02
E
− KURSUJE W DNI NAUKI W SZKOŁACH
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs do: TESCO - sklep K