2
Przystanek:
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
03:30
RT
04:26
RT
04:56
RT
05:27
RT
06:01
RT
06:27
RT
07:07
RT
07:32
ART
07:57
RT
08:32
ART
10:32
T
12:32
RT
13:22
RT
14:02
ART
14:42
RT
15:12
RT
15:52
RT
16:27
RT
16:52
RT
17:32
ART
18:32
RT
19:47
RT
21:25
RT
22:01
RT
23:01
RT
00:01
RT
Soboty
03:30
RT
04:26
RT
04:48
RT
05:31
06:41
FG
07:31
08:31
09:31
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
13:59
14:32
14:47
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:31
19:01
19:31
20:31
21:31
23:01
00:01
Niedziele handlowe
03:30
RT
04:26
RT
04:48
RT
05:31
06:41
07:31
08:31
09:31
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
13:59
14:32
14:47
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:31
19:01
19:31
20:31
21:31
23:01
00:01
Niedziele niehandlowe i święta
03:30
RT
04:26
RT
04:48
RT
05:31
06:41
07:31
08:31
09:31
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
13:59
14:32
14:47
15:32
16:02
16:32
17:02
17:32
18:02
18:31
19:01
19:31
20:31
21:31
23:01
00:01
Objaśnienia:
A
− kurs przez: METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
F
− kurs przez: STALOWA - FABRYKA
G
− kurs przez: METALOWA 08 - FABRYKA >> ŚNIADECKIEGO 01
R
− kurs z pominięciem: TRAUGUTTA
T
− kurs do: TAŃSKIEGO K