5
Przystanek:
67
KOŚCIUSZKI - AL.GRYFA
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
05:24
P
05:59
P
06:23
P
06:58
07:18
P
07:40
C
08:10
08:50
09:45
10:30
11:20
12:00
13:00
P
13:30
14:04
14:44
15:04
15:34
16:04
17:00
18:00
P
19:00
20:00
21:20
P
Soboty
05:30
06:30
07:35
C
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
C
18:25
19:25
C
Niedziele i święta
06:30
07:35
C
09:15
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
C
18:25
19:25
C
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
C
− kurs do: CEGLANA 03 - SZKOŁA
P
− kurs przez ul. PRZEMYSŁOWA