8
Przystanek:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:36
N
07:06
08:11
08:41
N
09:41
N
10:11
10:41
N
11:11
11:41
N
12:11
12:41
N
13:11
13:41
14:11
N
14:41
15:11
N
15:41
16:11
16:41
N
17:11
18:11
20:11
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:36
N
07:06
08:11
10:11
11:11
12:11
13:11
13:41
14:11
N
14:41
15:11
N
15:41
16:11
17:11
18:11
20:11
N
Objaśnienia:
N
− kurs z pominięciem: Niemcewicza >> Traugutta