8
Przystanek:
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:12
06:43
07:19
A
07:38
08:16
08:41
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
Z
17:46
18:16
Z
18:46
19:46
21:23
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:12
06:43
07:19
A
07:38
08:16
08:41
09:46
10:46
11:46
12:46
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:46
18:16
Z
18:46
19:46
21:23
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
Z
− kurs do: ZCP