8
Przystanek:
58
STASZICA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:15
06:46
07:22
A
07:41
08:19
08:43
09:19
09:49
10:19
10:48
11:19
11:48
12:19
12:48
13:19
13:48
14:19
14:48
15:19
15:48
16:19
16:48
17:19
Z
17:48
18:19
Z
18:48
19:48
21:25
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:15
06:46
07:22
A
07:41
08:19
08:43
09:49
10:48
11:48
12:48
13:48
14:19
14:48
15:19
15:48
16:19
16:48
17:48
18:19
Z
18:48
19:48
21:25
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
Z
− kurs do: ZCP