8
Przystanek:
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:20
06:51
07:27
A
07:46
08:24
08:48
09:24
09:54
10:24
10:53
11:24
11:53
12:24
12:53
13:24
13:53
14:24
14:53
15:24
15:53
16:24
16:53
17:24
Z
17:53
18:24
Z
18:53
19:53
21:30
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:20
06:51
07:27
A
07:46
08:24
08:48
09:54
10:53
11:53
12:53
13:53
14:24
14:53
15:24
15:53
16:24
16:53
17:53
18:24
Z
18:53
19:53
21:30
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
Z
− kurs do: ZCP