8
Przystanek:
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:21
N
06:13
N
06:37
N
07:07
07:32
08:12
08:42
N
09:13
09:42
N
10:12
10:42
N
11:12
11:42
N
12:12
12:42
N
13:12
13:42
14:12
N
14:42
15:12
N
15:42
16:12
16:42
N
17:12
18:12
19:13
N
20:12
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:21
N
06:13
N
06:37
N
07:07
07:32
08:12
09:13
10:12
11:12
12:12
13:12
13:42
14:12
N
14:42
15:12
N
15:42
16:12
17:12
18:12
19:13
N
20:12
N
Objaśnienia:
N
− kurs z pominięciem: Niemcewicza >> Traugutta