8
Przystanek:
134
NIEMCEWICZA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
07:30
08:08
08:33
09:08
10:08
11:08
12:08
12:38
13:38
14:38
15:38
16:38
18:08
Z
19:38
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
07:30
08:08
08:33
12:38
13:38
14:38
15:38
16:38
18:08
Z
19:38
Objaśnienia:
Z
− kurs do: ZCP