8
Przystanek:
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
Kierunek:
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:04
06:35
07:01
07:26
T
07:54
T
08:29
T
09:04
T
09:38
10:04
T
10:38
11:04
T
11:38
12:04
T
12:34
T
13:08
13:34
T
14:08
14:34
T
15:08
15:34
T
16:08
16:34
T
17:08
17:38
18:04
T
18:38
19:34
T
20:04
20:38
21:14
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:04
06:35
07:01
07:26
T
07:54
T
08:29
T
09:04
T
09:38
10:04
T
10:38
11:04
T
11:38
12:04
T
12:34
T
13:08
13:34
T
14:08
14:34
T
15:08
15:34
T
16:08
16:34
T
17:08
17:38
18:04
T
19:34
T
20:38
21:14
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
T
− kurs przez: TRAUGUTTA SZKOŁA >> NIEMCEWICZA - GŁÓWNA