10
Przystanek:
49
NOWOWIEJSKA
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Od poniedziałku do piątku
05:30
MO
06:20
L
07:20
MO
08:20
MO
09:50
10:57
12:07
13:07
14:17
15:17
16:17
17:55
18:55
Soboty
06:50
MO
08:40
10:40
12:40
14:40
16:40
18:40
Niedziele handlowe
08:26
MO
10:40
12:40
14:40
16:40
18:40
Niedziele niehandlowe i święta
08:26
MO
10:40
MO
12:40
MO
14:40
MO
16:40
MO
18:40
MO
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"