13
Przystanek:
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
04:56
05:31
06:01
06:27
07:01
08:11
08:41
09:41
D
10:42
11:42
12:39
13:34
14:48
D
15:49
16:48
17:48
D
18:52
19:52
20:55
Soboty
07:40
08:50
D
10:10
11:15
D
12:20
13:25
14:30
15:35
16:40
17:45
Niedziele i święta
08:50
D
10:10
11:15
D
12:20
13:25
14:30
15:35
16:40
17:45
Objaśnienia:
D
− kurs przez: Daleka