13
Przystanek:
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:23
06:03
K
06:33
06:53
Z
07:43
AK
08:43
K
09:13
K
10:15
K
11:13
K
12:13
K
13:09
K
14:25
K
15:25
K
16:25
K
17:23
K
18:23
K
19:23
AK
20:23
21:23
A
Soboty
08:08
09:28
10:38
11:48
12:48
13:53
14:58
16:03
17:08
18:13
Niedziele i święta
09:28
10:38
11:48
12:48
13:53
14:58
16:03
17:08
18:13
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
K
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> Pogodna
Z
− kurs do: ZCP