13
Przystanek:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - POCZĄTKOWY
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:38
06:12
06:46
07:28
08:00
08:30
11:00
12:10
13:20
14:10
D
15:10
16:10
18:38
19:38
20:38
21:38
Soboty
08:33
D
09:48
10:53
D
11:58
13:08
14:13
15:18
16:23
17:28
Niedziele i święta
09:48
10:53
D
11:58
13:08
14:13
15:18
16:23
17:28
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA