13
Przystanek:
59
STASZICA - LO
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:20
05:50
06:25
06:55
07:37
08:10
08:45
09:15
10:35
11:45
12:55
13:45
14:25
15:25
16:25
17:15
18:20
19:20
20:20
21:20
22:20
Soboty
08:05
09:25
10:30
11:36
12:40
13:50
14:55
16:00
17:05
18:10
Niedziele i święta
09:25
10:30
11:36
12:40
13:50
14:55
16:00
17:05
18:10