13
Przystanek:
73
SŁONECZNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:28
05:58
06:33
07:05
07:47
08:17
08:55
09:25
10:45
11:55
13:05
13:55
14:35
15:35
16:35
17:24
18:27
19:27
20:27
21:27
22:27
Soboty
08:12
09:33
10:38
11:44
12:48
13:58
15:03
16:08
17:13
18:18
Niedziele i święta
09:33
10:38
11:44
12:48
13:58
15:03
16:08
17:13
18:18