13
Przystanek:
71
KOŚCIUSZKI - PL. MAJDANEK NŻ
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:30
06:00
06:35
07:07
07:49
08:19
08:57
09:27
10:47
11:57
13:07
13:57
14:37
15:37
16:37
17:26
18:29
19:29
20:29
21:29
22:29
Soboty
08:13
09:35
10:40
11:46
12:50
14:00
15:05
16:10
17:15
18:20
Niedziele i święta
09:35
10:40
11:46
12:50
14:00
15:05
16:10
17:15
18:20