13
Przystanek:
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
04:40
05:10
05:39
06:13
06:47
07:29
08:01
08:31
09:41
D
11:01
12:11
12:56
13:21
14:11
D
15:11
16:11
17:23
D
18:39
19:39
20:39
21:39
Soboty
07:24
08:34
D
09:49
10:54
D
11:59
13:09
14:14
15:19
16:24
17:29
Niedziele i święta
08:34
D
09:49
10:54
D
11:59
13:09
14:14
15:19
16:24
17:29
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA