13
Przystanek:
17
GDYŃSKA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:10
05:40
06:10
D
06:45
07:22
D
08:00
08:35
09:05
10:25
11:35
12:45
13:35
14:15
15:15
16:15
17:05
18:10
19:10
20:10
21:10
22:10
Soboty
07:56
09:16
10:21
11:27
12:27
D
13:41
14:46
15:51
16:56
17:57
D
Niedziele i święta
09:16
10:21
11:27
12:27
D
13:41
14:46
15:51
16:56
17:57
D
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA