13
Przystanek:
79
POGODNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:34
06:04
06:39
07:11
07:54
08:24
09:02
09:32
10:52
12:02
13:12
14:02
14:42
15:42
16:42
17:31
18:33
19:33
20:33
21:33
22:33
Soboty
08:17
09:39
10:44
11:50
12:54
14:04
15:09
16:14
17:19
18:24
Niedziele i święta
09:39
10:44
11:50
12:54
14:04
15:09
16:14
17:19
18:24