13
Przystanek:
13
GDAŃSKA - ŁAKOWA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:12
05:42
06:12
D
06:47
07:24
D
08:02
08:37
09:07
10:27
11:37
12:47
13:37
14:17
15:17
16:17
17:07
18:12
19:12
20:12
21:12
22:12
Soboty
07:58
09:18
10:23
11:29
12:29
D
13:43
14:48
15:53
16:58
17:59
D
Niedziele i święta
09:18
10:23
11:29
12:29
D
13:43
14:48
15:53
16:58
17:59
D
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA