13
Przystanek:
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
04:44
05:14
05:43
06:17
06:51
07:33
08:05
08:35
09:45
D
11:05
12:15
13:00
13:25
14:15
D
15:15
16:15
17:27
D
18:43
19:43
20:43
21:43
Soboty
07:28
08:38
D
09:53
10:58
D
12:03
13:13
14:18
15:23
16:28
17:33
Niedziele i święta
08:38
D
09:53
10:58
D
12:03
13:13
14:18
15:23
16:28
17:33
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA