13
Przystanek:
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:14
05:44
06:19
06:49
07:31
08:04
08:39
09:09
10:29
11:39
12:49
13:39
14:19
15:19
16:19
17:09
18:14
19:14
20:14
21:14
22:14
Soboty
08:00
09:20
10:25
11:31
12:35
13:45
14:50
15:55
17:00
18:05
Niedziele i święta
09:20
10:25
11:31
12:35
13:45
14:50
15:55
17:00
18:05