15
Przystanek:
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:25
CH
06:55
CH
07:35
CH
08:25
CH
09:25
CH
10:10
CH
10:55
CH
11:40
CH
12:25
CH
13:05
CH
13:45
CH
14:35
CH
14:55
CH
15:25
CH
16:07
CH
16:25
CH
17:25
CH
18:25
CH
19:25
CH
20:45
CH
22:25
CH
Soboty
06:09
07:15
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:25
14:25
15:25
16:25
18:05
19:05
Niedziele i święta
06:09
07:15
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:25
14:25
15:25
16:25
18:05
19:05
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
CH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"