15
Przystanek:
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:26
CH
06:56
CH
07:36
CH
08:26
CH
09:26
CH
10:11
CH
10:56
CH
11:41
CH
12:26
CH
13:06
CH
13:46
CH
14:36
CH
14:56
CH
15:26
CH
16:08
CH
16:26
CH
17:26
CH
18:26
CH
19:26
CH
20:46
CH
22:26
CH
Soboty
06:10
07:16
08:26
09:26
10:26
11:26
12:26
13:26
14:26
15:26
16:26
18:06
19:06
Niedziele i święta
06:10
07:16
08:26
09:26
10:26
11:26
12:26
13:26
14:26
15:26
16:26
18:06
19:06
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
CH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"