25
Przystanek:
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
05:00
05:15
06:21
M
07:21
08:25
Z
08:55
P
09:45
Z
13:15
14:35
M
15:33
M
16:36
P
17:20
P
21:45
22:44
Z
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
M
− kurs z pominięciem: METALOWA 07 - FABRYKA
P
− kurs do: PĘTLA MONIUSZKI
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY