25
Przystanek:
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
05:05
05:20
06:26
M
07:26
08:30
Z
09:50
Z
13:20
14:40
M
15:38
M
21:50
22:48
Z
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
M
− kurs z pominięciem: METALOWA 07 - FABRYKA
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY