32
Przystanek:
371
KLĘPINO 08 - BOISKO NŻ
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:00
07:00
08:12
10:28
12:08
13:36
15:22
G
16:33
17:27
19:16
21:07
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:00
07:00
10:28
12:08
13:36
15:22
G
16:33
19:16
21:07
Soboty
06:06
P
06:58
12:18
15:42
17:53
Niedziele i święta
12:19
20:19
Objaśnienia:
G
− kurs przez: GDYŃSKA - POCZĄTKOWY >> GDYŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW