33
Przystanek:
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
Kierunek:
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02 NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
04:54
05:37
06:22
06:48
07:20
MO
07:56
09:27
10:34
MO
11:59
13:13
14:47
15:37
16:22
17:52
MO
19:39
20:51
MO
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
04:54
05:37
06:22
06:48
07:20
MO
07:56
MO
09:27
10:34
MO
11:59
13:13
MO
14:47
16:22
17:52
MO
19:39
20:51
MO
Soboty
07:03
L
08:00
L
09:27
10:39
L
11:39
L
12:39
L
13:39
L
14:39
L
15:36
Niedziele i święta
09:20
MO
10:49
L
11:38
L
12:38
L
13:38
L
14:38
L
15:38
L
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
MO
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW