33
Przystanek:
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
Kierunek:
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02 NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
04:57
05:40
06:25
06:51
07:59
09:30
12:02
13:16
14:50
15:40
16:25
19:42
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
04:57
05:40
06:25
06:51
09:30
12:02
14:50
16:25
19:42
Soboty
07:06
L
08:03
L
09:30
10:42
L
11:42
L
12:42
L
13:42
L
14:42
L
15:39
Niedziele i święta
10:52
L
11:41
L
12:41
L
13:41
L
14:41
L
15:41
L
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA