36
Przystanek:
212
WITKOWO DRUGIE 06 - STADION NŻ
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:59
06:37
07:22
C
08:04
09:14
10:44
12:14
13:14
14:04
15:07
16:24
17:24
18:06
20:06
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:59
07:22
09:14
10:44
13:14
15:07
16:24
18:06
20:06
Soboty
05:59
07:22
11:23
13:13
16:00
20:00
Niedziele i święta
11:16
13:32
15:48
19:17
Objaśnienia:
C
− kurs przez: ZCP - PERON 3 >> USŁUGOWA - NASIENNA