36
Przystanek:
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:18
HT
06:10
06:23
HT
06:46
07:33
C
08:15
09:25
10:55
12:25
13:25
14:15
15:18
16:35
17:35
18:17
20:17
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:18
HT
06:10
06:23
HT
07:33
09:25
10:55
13:25
15:18
16:35
18:17
20:17
Soboty
06:10
07:33
11:34
13:24
16:11
20:11
Niedziele i święta
11:27
13:43
15:59
19:28
Objaśnienia:
C
− kurs przez: ZCP - PERON 3 >> USŁUGOWA - NASIENNA
HT
− kurs do: PĘTLA TESCO