36
Przystanek:
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:24
HT
06:16
06:29
HT
06:52
07:39
C
08:21
09:31
11:01
12:31
13:31
14:21
15:24
16:41
17:41
18:23
20:23
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:24
HT
06:16
06:29
HT
07:39
09:31
11:01
13:31
15:24
16:41
18:23
20:23
Soboty
06:16
07:39
11:40
13:30
16:17
20:17
Niedziele i święta
11:33
13:49
16:05
19:34
Objaśnienia:
C
− kurs przez: ZCP - PERON 3 >> USŁUGOWA - NASIENNA
HT
− kurs do: PĘTLA TESCO