−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
5
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa:
Plac Wolności
- Lipnik - Koszewo - Lipnik -
Plac Wolności
Kierunek:
KOSZEWO - POCZĄTKOWY
Przystanki:
018
GDYŃSKA - POCZĄTKOWY
017
GDYŃSKA
013
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
279
PORTOWA NŻ
042
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
169
SZCZECIŃSKA - RNN
170
LIPNIK - STARGARDZKA DZIAŁKI
171
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
528
ZIELENIEWO - BOCZNA
368
KUNOWO 05
187
KUNOWO 01 - KOŚCIÓŁ
188
KUNOWO 03
190
SKALIN KOŚCIÓŁ
189
SKALIN 01
191
WIERZCHLĄD 01
192
KOSZEWKO 01
193
KOSZEWO 01
195
KOSZEWO - POCZĄTKOWY
Kierunek:
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
Przystanki:
195
KOSZEWO - POCZĄTKOWY
196
KOSZEWO 02
197
KOSZEWKO 02
198
WIERZCHLĄD 02
200
SKALIN 02
199
SKALIN KOŚCIÓŁ
201
KUNOWO 04
202
KUNOWO 02 - KOŚCIÓŁ
369
KUNOWO 06
182
ZIELENIEWO - STARGARDZKA
183
LIPNIK - LIPOWA
184
LIPNIK - STARGARDZKA
185
SZCZECIŃSKA - RONDO
086
PĘTLA MONIUSZKI
088
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
090
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
092
SZCZECIŃSKA - DKK
044
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
041
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
280
STRUGA
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
014
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
015
GDAŃSKA - MORSKA
016
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
987
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się