2
Przystanek:
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:24
04:19
04:44
05:14
M
05:44
06:14
M
06:44
07:14
M
07:44
08:14
M
08:44
09:14
M
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
M
13:45
M
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:14
M
17:44
18:14
18:44
19:44
20:44
21:14
M
21:44
22:44
23:44
Soboty
03:19
04:19
04:44
05:14
M
06:14
07:14
T
07:44
08:14
08:44
09:14
T
09:44
10:14
10:44
T
11:14
11:44
T
12:14
12:44
T
13:14
K
13:40
14:14
T
14:44
15:14
T
15:44
16:14
16:44
T
17:14
K
17:44
18:14
T
18:44
19:14
19:44
20:14
20:44
21:14
K
21:44
22:44
23:44
Niedziele handlowe
03:24
04:19
04:44
05:14
M
06:14
07:14
T
08:14
09:14
T
09:44
10:14
10:44
T
11:14
11:44
T
12:14
12:44
T
13:14
K
13:40
14:14
T
14:44
15:14
T
15:44
16:14
16:44
T
17:14
K
17:44
18:14
T
18:44
19:14
19:44
20:14
21:14
K
22:44
23:44
Niedziele bez handlowe i święta
03:24
04:19
04:44
05:14
M
06:14
07:14
T
08:14
09:14
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
K
13:40
14:14
T
14:44
15:14
T
15:44
16:14
16:44
17:14
K
17:44
18:14
T
18:44
19:14
19:44
20:14
21:14
22:44
23:44
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:14
M
06:14
07:14
T
08:14
09:14
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
K
13:40
14:14
T
14:44
15:14
T
15:44
16:14
16:44
17:14
K
17:44
18:14
T
18:44
19:14
19:44
20:14
21:14
22:44
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta