2
Przystanek:
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:26
04:21
04:47
05:17
M
05:47
06:17
M
06:48
07:18
M
07:48
08:18
M
08:48
09:18
M
09:48
10:18
10:48
11:18
11:48
12:18
12:48
13:18
M
13:49
M
14:19
14:49
15:19
15:49
16:19
16:49
17:18
M
17:48
18:18
18:48
19:48
20:47
21:17
M
21:47
22:47
23:47
Soboty
03:21
04:21
04:46
05:16
M
06:16
07:16
T
07:46
08:16
08:46
09:17
T
09:47
10:17
10:47
T
11:17
11:47
T
12:17
12:47
T
13:17
K
13:43
14:17
T
14:47
15:17
T
15:47
16:17
16:47
T
17:17
K
17:47
18:16
T
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
K
21:46
22:46
23:46
Niedziele handlowe
03:26
04:21
04:46
05:16
M
06:16
07:16
T
08:16
09:17
T
09:47
10:17
10:47
T
11:17
11:47
T
12:17
12:47
T
13:17
K
13:43
14:17
T
14:47
15:17
T
15:47
16:17
16:47
T
17:17
K
17:47
18:16
T
18:46
19:16
19:46
20:16
21:16
K
22:46
23:46
Niedziele bez handlowe i święta
03:26
04:21
04:46
05:16
M
06:16
07:16
T
08:16
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
K
13:43
14:17
T
14:47
15:17
T
15:47
16:17
16:47
17:17
K
17:47
18:16
T
18:46
19:16
19:46
20:16
21:16
22:46
23:46
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:16
M
06:16
07:16
T
08:16
09:17
09:47
10:17
10:47
11:17
11:47
12:17
12:47
13:17
K
13:43
14:17
T
14:47
15:17
T
15:47
16:17
16:47
17:17
K
17:47
18:16
T
18:46
19:16
19:46
20:16
21:16
22:46
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta