2
Przystanek:
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:33
04:28
04:56
05:26
M
05:56
06:26
M
06:57
07:27
M
07:57
08:27
M
08:57
09:27
M
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
M
13:58
M
14:28
14:58
15:28
15:58
16:28
16:58
17:27
M
17:57
18:27
18:57
19:57
20:56
21:26
M
21:56
22:56
23:56
Soboty
03:28
04:28
04:55
05:25
M
06:25
07:25
T
07:55
08:25
08:55
09:26
T
09:56
10:26
10:56
T
11:26
11:56
T
12:26
12:56
T
13:26
K
13:52
14:26
T
14:56
15:26
T
15:56
16:26
16:56
T
17:26
K
17:56
18:25
T
18:55
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
K
21:55
22:55
23:55
Niedziele handlowe
03:33
04:28
04:55
05:25
M
06:25
07:25
T
08:25
09:26
T
09:56
10:26
10:56
T
11:26
11:56
T
12:26
12:56
T
13:26
K
13:52
14:26
T
14:56
15:26
T
15:56
16:26
16:56
T
17:26
K
17:56
18:25
T
18:55
19:25
19:55
20:25
21:25
K
22:55
23:55
Niedziele bez handlowe i święta
03:33
04:28
04:55
05:25
M
06:25
07:25
T
08:25
09:26
09:56
10:26
10:56
11:26
11:56
12:26
12:56
13:26
K
13:52
14:26
T
14:56
15:26
T
15:56
16:26
16:56
17:26
K
17:56
18:25
T
18:55
19:25
19:55
20:25
21:25
22:55
23:55
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:25
M
06:25
07:25
T
08:25
09:26
09:56
10:26
10:56
11:26
11:56
12:26
12:56
13:26
K
13:52
14:26
T
14:56
15:26
T
15:56
16:26
16:56
17:26
K
17:56
18:25
T
18:55
19:25
19:55
20:25
21:25
22:55
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta