2
Przystanek:
111
TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:36
04:31
05:00
05:30
M
06:00
06:30
M
07:01
07:31
M
08:01
08:31
M
09:01
09:31
M
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
M
14:02
M
14:32
15:02
15:32
16:02
16:32
17:02
17:31
M
18:01
18:31
19:01
20:01
21:00
21:30
M
22:00
23:00
00:00
Soboty
03:31
04:31
04:58
05:28
M
06:28
07:28
T
07:58
08:28
08:58
09:30
T
10:00
10:30
11:00
T
11:30
12:00
T
12:30
13:00
T
13:30
K
13:56
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
T
17:30
K
18:00
18:28
T
18:58
19:28
19:58
20:28
20:58
21:28
K
21:58
22:58
23:58
Niedziele handlowe
03:36
04:31
04:58
05:28
M
06:28
07:28
T
08:28
09:30
T
10:00
10:30
11:00
T
11:30
12:00
T
12:30
13:00
T
13:30
K
13:56
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
T
17:30
K
18:00
18:28
T
18:58
19:28
19:58
20:28
21:28
K
22:58
23:58
Niedziele bez handlowe i święta
03:36
04:31
04:58
05:28
M
06:28
07:28
T
08:28
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
K
13:56
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
17:30
K
18:00
18:28
T
18:58
19:28
19:58
20:28
21:28
22:58
23:58
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:28
M
06:28
07:28
T
08:28
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
K
13:56
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
17:30
K
18:00
18:28
T
18:58
19:28
19:58
20:28
21:28
22:58
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta