2
Przystanek:
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
Kierunek:
TESCO - SKLEP
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
00:38
M
04:15
M
05:10
05:45
06:15
06:54
M
07:17
07:47
07:57
M
08:17
08:47
09:17
09:47
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:53
M
15:16
15:46
16:16
16:53
M
17:16
17:46
M
18:16
18:53
M
19:16
19:46
20:16
M
20:46
21:46
M
22:26
M
22:53
M
23:38
M
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
00:38
M
04:15
M
05:10
05:45
06:15
06:54
M
07:17
07:47
08:17
08:47
09:17
09:47
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:53
M
15:16
15:46
16:16
16:53
M
17:16
17:46
M
18:16
18:53
M
19:16
19:46
20:16
M
20:46
21:46
M
22:26
M
22:53
M
23:38
M
Soboty
00:37
M
04:15
M
05:10
05:45
06:52
M
07:45
08:15
08:45
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:53
M
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:52
M
19:15
19:45
20:15
20:45
21:15
21:45
22:15
22:49
M
23:37
M
Niedziele handlowe
00:37
M
04:15
M
05:10
05:45
M
06:52
M
07:15
08:15
09:16
10:16
10:46
C
11:16
11:46
C
12:16
12:46
C
13:16
13:46
C
14:16
14:53
C
15:16
15:46
C
16:16
16:46
C
17:16
17:46
C
18:15
18:52
C
19:15
19:45
C
20:15
M
20:45
C
21:45
22:49
M
23:37
M
Niedziele bez handlowe i święta
00:37
M
04:15
M
05:10
05:45
M
06:52
M
07:15
08:15
09:16
10:16
10:46
C
11:16
11:46
C
12:16
12:46
C
13:16
13:46
C
14:16
14:53
C
15:16
15:46
C
16:16
16:46
C
17:16
17:46
C
18:15
18:52
C
19:15
19:45
C
20:15
M
20:45
C
21:45
22:49
M
23:37
M
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
06:52
M
07:15
08:15
09:16
10:16
10:46
C
11:16
11:46
C
12:16
12:46
C
13:16
13:46
C
14:16
14:53
C
15:16
15:46
C
16:16
16:46
C
17:16
17:46
C
18:15
18:52
C
19:15
19:45
C
20:15
M
20:45
C
21:45
22:49
M
23:37
M
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
M
− kurs do: Moniuszki - pętla