2
Przystanek:
86
PĘTLA MONIUSZKI
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:15
04:11
04:36
05:06
M
05:36
06:06
M
06:36
07:06
M
07:36
08:06
M
08:37
09:06
M
09:36
10:06
10:36
11:06
11:36
12:06
12:36
13:06
M
13:36
M
14:06
14:36
15:06
15:36
16:06
16:36
17:06
M
17:36
18:06
18:36
19:36
20:36
21:06
M
21:36
22:36
23:36
Soboty
03:11
04:11
04:36
05:06
M
06:06
07:06
T
07:36
08:06
08:36
09:06
T
09:36
10:06
10:36
T
11:06
11:36
T
12:06
12:36
T
13:06
K
13:32
14:06
T
14:36
15:06
T
15:36
16:06
16:36
T
17:06
K
17:36
18:06
T
18:36
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
K
21:36
22:36
23:36
Niedziele handlowe
03:15
04:11
04:36
05:06
M
06:06
07:06
T
08:06
09:06
T
09:36
10:36
T
11:36
T
12:36
T
13:32
14:36
15:36
16:36
T
17:36
18:36
19:36
21:06
K
22:36
23:36
Niedziele bez handlowe i święta
03:15
04:11
04:36
05:06
M
06:06
07:06
T
08:06
09:06
09:36
10:36
11:36
12:36
13:32
14:36
15:36
16:36
17:36
18:36
19:36
21:06
22:36
23:36
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:06
M
06:06
07:06
T
08:06
09:06
09:36
10:36
11:36
12:36
13:32
14:36
15:36
16:36
17:36
18:36
19:36
21:06
22:36
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta