8
Przystanek:
98
BRONIEWSKIEGO 03
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:42
06:29
07:00
07:29
N
07:39
07:57
N
08:25
N
08:59
09:35
N
10:04
10:35
N
11:05
11:35
N
12:05
12:35
N
13:05
13:35
N
14:08
N
14:38
15:08
N
15:38
16:08
N
16:38
N
17:08
17:35
N
18:08
18:35
N
19:08
20:08
20:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:42
06:29
07:00
07:29
N
07:57
N
08:25
N
08:59
09:35
N
10:04
10:35
N
11:05
11:35
N
12:05
12:35
N
13:05
13:35
N
14:08
N
14:38
15:08
N
15:38
16:08
N
16:38
N
17:08
17:35
N
18:35
N
20:08
20:35
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
N
− kurs przez: NIEMCEWICZA >> TRAUGUTTA